SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
795 000 €
(3 975 € / m²)
Prodaja
2
2+
200 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

spalnica2
površina200 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Dieses exquisite Penthouse im renommierten Vasari Resort bietet eine elegante Kombination aus Luxus und Komfort – ideal für alle, die einen gehobenen ...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Avenida Playas del Duque, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Roccabox Property Group S.L

Podobni oglasi