SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
795 000 €
(5 679 € / m²)
Prodaja
4
1
140 m²
Paseo del Peru, Marbella

spalnica4
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Zažijte ztělesnění luxusního bydlení v tomto úžasném rohovém apartmánu se třemi ložnicemi, z něhož se vám naskytne úchvatný výhled na kopce Elvirie a ...

Neopremljen
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Paseo del Peru, Marbella

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi