SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 100 000 €
(7 432 € / m²)
Prodaja
3
2+
148 m²
Avenida Playas del Duque, Marbella

spalnica3
površina148 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Incredible 3 bedroom apartment, epitomizes luxury and convenience, located in the center of Puerto Banus. The Property: This property has been complet...

Ostalo
Starost oglasa: 55 dni
Posodobljeno: 25 dni

Lokacija

Avenida Playas del Duque, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi