SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
870 000 €
(6 641 € / m²)
Prodaja
2
2+
131 m²
Paseo del Peru, Marbella

spalnica2
površina131 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This project is a complex of 21 luxurious residences in Marbella, embracing the natural surroundings and creating an ecosystem of peace and harmony. A...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Paseo del Peru, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi