SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
446 000 €
(4 460 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
Paseo del Peru, Marbella

spalnica3
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Beautiful and comfortable apartment located in the Urbanization Hacienda San Manuel, on the first floor and with two elevators, facing south and close...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Paseo del Peru, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi