SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
535 000 €
(3 615 € / m²)
Prodaja
3
2+
148 m²
Avenida de España, Marbella

spalnica3
površina148 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This elegant three-bedroom apartment with 2 private parkings is situated in the sought-after area of La Mairena, Marbella East, offering a harmonious ...

Ostalo
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

Avenida de España, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi