SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
545 000 €
(5 798 € / m²)
Prodaja
2
2+
94 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spalnica2
površina94 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive listing. Apartment in the Milenium Building, in the city center. Unbeatable location on the second line from the beach, next to the Marbell...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi