SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
549 000 €
(4 159 € / m²)
Prodaja
3
2+
132 m²
Paseo del Peru, Marbella

spalnica3
površina132 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment on one level in the complex El Mirador de Santa Maria Golf in Elviria in East Marbella. The apartment offers three bedrooms, two bathrooms,...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Paseo del Peru, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi