SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
469 200 €
(4 189 € / m²)
Prodaja
3
2+
112 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

spalnica3
površina112 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxurious Coastal Living in Costa del Sol's Prime Location Perfectly Situated Along Spain’s Prestigious Costa del Sol Located in one of the Costa de...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi