SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
890 000 €
(4 450 € / m²)
Prodaja
3
2+
200 m²
Calle Abedul, Marbella

spalnica3
površina200 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

FLAT IN LUXURY URBANISATION CLOSE TO MARBELLA Spectacular project of 34 flats and penthouses, with 2, 3 and 4 bedrooms. Each property is endowed with...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Calle Abedul, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi