SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Dnevna soba; naravna svetloba, sodoben slog
Kuhinja; kuhinjski aparati, talne ploščice, naravna svetloba, sodoben slog
375 000 €
(3 571 € / m²)
Prodaja
3
2+
105 m²
Travesía Constitución, Marbella

spalnica3
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Bright family apartment with sea views, featuring 3 bedrooms, 2 bathrooms, a terrace, and a communal pool. This spacious, furnished, and very bright a...

Ostalo
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

Travesía Constitución, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Fincas Eva

Podobni oglasi