SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba
Dnevna soba
1 500 000 €
(10 067 € / m²)
Prodaja
3
2+
149 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

spalnica3
površina149 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Santa Clara Homes is a dream come true in the vicinity of Marbella. With 104 units of 3 and 4 bedrooms, located on gentle hills and caressed by the se...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 143 dni
Posodobljeno: 143 dni

Lokacija

Plaza de los Naranjos, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Art Real Estate

Podobni oglasi