SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
275 000 €
(2 723 € / m²)
Prodaja
4
1
101 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

spalnica4
površina101 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartmán ve středním patře, San Pedro de Alcántara, Costa del Sol.
3 ložnice, 1 koupelna, zastavěná plocha 101 m².

Neopremljen
Starost oglasa: 149 dni
Posodobljeno: 142 dni

Lokacija

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi