SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 220 000 €
(10 083 € / m²)
Prodaja
4
1
121 m²
Avenida Julio Iglesias, Marbella

spalnica4
površina121 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjepo prenovi
kletNe
terasaNe

Opis

Tento úžasný apartmán se třemi ložnicemi se nachází v exkluzivním komplexu Playas del Duque, přímo u pláže v Marbelle - Puerto Banus, Marbella. Tato l...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni podKaminKuhinjski aparatiRazgledPo prenoviNaravna svetloba

Neopremljen
Starost oglasa: 152 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi