SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
497 500 €
(5 528 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Calle del Califa, Marbella

spalnica2
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

A rare opportunity to secure a home within one of Nueva Andalucía’s most refined new residential communities — a contemporary enclave created for thos...

Ostalo
Starost oglasa: 199 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Calle del Califa, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mosaic Realty

MosaicRealty

Podobni oglasi