SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 250 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
3
2+
250 m²
Avenida de Ramón y Cajal, Marbella

spalnica3
površina250 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This new luxury development is located just under 10 minutes drive from Marbella town, and a stone’s throw away from the blissful beach, this developm...

Ostalo
Starost oglasa: 220 dni
Posodobljeno: 170 dni

Lokacija

Avenida de Ramón y Cajal, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mosaic Realty

Mosaic Realty

Podobni oglasi