SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
630 000 €
(6 176 € / m²)
Prodaja
2
2+
102 m²
Calle Eugenio Taillefer, Marbella

spalnica2
površina102 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Allow us to introduce you to a new standard of living in our unbeatable new project, carefully designed to offer you the best in comfort, functionalit...

Ostalo
Starost oglasa: 294 dni
Posodobljeno: 293 dni

Lokacija

Calle Eugenio Taillefer, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alcantara & Good

Nicole Alcantara, Alcantara & Good

Podobni oglasi