SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 175 000 €
(10 129 € / m²)
Prodaja
3
2+
116 m²
Calle Eugenio Taillefer, Marbella

spalnica3
površina116 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New phase
Allow us to introduce you to a new standard of living in our unbeatable new project, carefully designed to offer you the best in comfort, f...

Ostalo
Starost oglasa: 290 dni
Posodobljeno: 289 dni

Lokacija

Calle Eugenio Taillefer, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alcantara & Good

Nicole Alcantara, Alcantara & Good

Podobni oglasi