SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
2 200 000 €
(5 867 € / m²)
Prodaja
4
2+
375 m²
Calle Las Yedras, Marbella

spalnica4
površina375 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this newly released off-plan complex in the highly sought-after Nueva Andalucía, designed with cutting-edge avant-garde architecture and set ...

Ostalo
Starost oglasa: 348 dni
Posodobljeno: 347 dni

Lokacija

Calle Las Yedras, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alcantara & Good

Nicole Alcantara, Alcantara & Good

Podobni oglasi