SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 000 000 €
(8 547 € / m²)
Prodaja
3
2+
117 m²
Calle Real, Marbella

spalnica3
površina117 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this newly released off-plan complex in the highly sought-after Nueva Andalucía, designed with cutting-edge avant-garde architecture and set ...

Ostalo
Starost oglasa: 349 dni
Posodobljeno: 349 dni

Lokacija

Calle Real, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alcantara & Good

Nicole Alcantara, Alcantara & Good

Podobni oglasi