Seznam ponudb
22
22
22
3 350 000 €
(12 885 € / m²)
Prodaja
3
2+
260 m²
Avenida de la Jacaranda, Marbella
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
260 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Luxusní penthouse se soláriem, soukromým bazénem, 3 ložnicemi, 3 koupelnami a 1 toaletou pro hosty, který se nachází v Marbella East.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
419 dni
Posodobljeno:
101 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Avenida de la Jacaranda, Marbella
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.