SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
580 000 €
(3 973 € / m²)
Prodaja
3
1
146 m²
CALLE COMERÇ, Maó

spalnica3
površina146 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exquisite flat of 146 m² in the historic heart of Mahón, located at the junction of Plaza del Carme and Calle Nord. This bright flat, has been complet...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

CALLE COMERÇ, Maó
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Menorca

Podobni oglasi