SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
69 000 €
(1 190 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
CALLE DESMONTE, Manuel

spalnica3
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale located at Bonavista Street nº 40 in Manuel.

The property is situated on the upper floor, door number three, on the right-hand sid...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

CALLE DESMONTE, Manuel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Liberty Home

Podobni oglasi