SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
514 000 €
(3 645 € / m²)
Prodaja
4
1
141 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

spalnica4
površina141 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Penthouse, La Duquesa, Costa del Sol.
3 ložnice, 2 koupelny, zastavěná plocha 141 m², terasa 64 m².

Tento úžasný penthousový apartmán zaujme výjimečn...

Neopremljen
Starost oglasa: 32 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Calle Mikonos Playa, Manilva

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi