SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
895 000 €
(8 950 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Calle Mar, Manilva

spalnica2
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Diese Luxus-Neubauwohnung bietet ein unvergleichliches Wohnerlebnis, das moderne Eleganz mit atemberaubender Küstenlandschaft verbindet. Für den anspr...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

Calle Mar, Manilva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Roccabox Property Group S.L

Podobni oglasi