SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
522 000 €
(6 868 € / m²)
Prodaja
3
2+
76 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

spalnica3
površina76 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

منازل مبنية حديثًا تتمتع بإطلالات رائعة على البحر المفتوح على الشاطئ في مانيلفا، إسبانيا
يقع هذا المشروع الجديد في بلدية مانيلفا بإسبانيا. تقع هذه الم...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Calle Mikonos Playa, Manilva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi