SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
310 000 €
(3 563 € / m²)
Prodaja
4
2+
87 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

spalnica4
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق اقتصادية موفّرة للطاقة بالقرب من ملعب الغولف في مانيلفا
يقع هذا المشروع السكني الجديد في بلدية مانيلفا الساحرة، وهي بلدة ساحلية هادئة تتمركز على ا...

Ostalo
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Calle Mikonos Playa, Manilva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi