SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 290 000 €
(9 699 € / m²)
Prodaja
4
2+
133 m²
Calle Mikonos Playa, Manilva

spalnica4
površina133 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

We present this stunning property in an unbeatable location: a duplex penthouse in the sought-after enclave of Puerto de La Duquesa, Manilva (Málaga)....

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Calle Mikonos Playa, Manilva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi