SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
323 000 €
(2 097 € / m²)
Prodaja
3
2+
154 m²
Calle Mijas, Manilva

spalnica3
površina154 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Elegant Furnished 3-Bedroom Ground-Floor Apartment in Prestigious Coto Real, Manilva – Southeast-Facing with Stunning Views, Multiple Pools, and Immed...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Calle Mijas, Manilva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi