SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
318 500 €
(2 197 € / m²)
Prodaja
4
2+
145 m²
Calle Mijas, Manilva

spalnica4
površina145 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment in Sabinillas just a few steps from the sea. Apartment located in Sabinillas, on the beachfront side and just 100 metres from the sea, set o...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Calle Mijas, Manilva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi