SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
517 300 €
(5 878 € / m²)
Prodaja
3
2+
88 m²
Los Castillos, Manilva

spalnica3
površina88 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

A rare opportunity to own a modern apartment or penthouse in La Duquesa, Manilva, one of the Costa del Sol’s most desirable areas. This boutique devel...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 53 dni

Lokacija

Los Castillos, Manilva
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mosaic Realty

MosaicRealty

Podobni oglasi