SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
398 000 €
(5 169 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
carrer de Gascunya, Manacor

spalnica3
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletDa
terasaDa

Opis

Přichází mimořádná příležitost pro ty, kteří chtějí spojit vlastní bydlení u moře s chytrou investicí. Na slunné Mallorca nabízíme v rámci časově omez...

opremljeno
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

carrer de Gascunya, Manacor

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič

Podobni oglasi