Seznam ponudb
14
14
14
998 000 €
(4 436 € / m²)
Prodaja
4
2+
225 m²
Paseo Cerrado de Calderón, Málaga
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
225 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Your new home awaits you at Paseo Cerrado de Calderón!
We present this spectacular apartment for sale, located in one of the most desirable areas of ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Novogradnja
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
486 dni
Posodobljeno:
74 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Paseo Cerrado de Calderón, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.