SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 395 000 €
(7 582 € / m²)
Prodaja
1
1
184 m²
Alameda Principal, Málaga

spalnica1
površina184 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

En alameda encontrarás una colección de once sofisticados apartamentos situados en la dirección más codiciada de Málaga: la Alameda Principal. Ubicado...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaVisoki stropiNaravna svetlobaLeseni podPloščiceNadstropjeOdprt bivalni prostorTuš kabinaKuhinjski aparatiLeseni tramoviPo prenoviModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Alameda Principal, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

STRAND PROPERTIES

Podobni oglasi