SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
519 990 €
(6 190 € / m²)
Prodaja
2
2+
84 m²
Calle Somera, Málaga

spalnica2
površina84 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Este acogedor apartamento forma parte de un edificio histórico rehabilitado en 2018. Con acabados modernos y una distribución fluida, se encuentra en ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Calle Somera, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

STRAND PROPERTIES

Podobni oglasi