SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
289 000 €
(4 587 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
Calle Duque de Rivas, Málaga

spalnica2
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

¡Este increíble apartamento de 2 dormitorios en el centro de Málaga sería una inversión increíble para cualquier comprador!

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Calle Duque de Rivas, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

STRAND PROPERTIES

Podobni oglasi