SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
289 950 €
(2 437 € / m²)
Prodaja
4
2+
119 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spalnica4
površina119 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق جديدة قريبة من الشاطئ في فيليز ملقة
فيليز منطقة مشهورة على الجانب الشرقي من ملقة. تُعرف المنطقة بأنها عاصمة منطقة أكساركيا. طريقة أخرى توفر مناخًا...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi