SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
350 900 €
(3 342 € / m²)
Prodaja
2
2+
105 m²
Calle Eugenio Gross, Málaga

spalnica2
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Se compone de: 2 dormitorios y dos baños: uno de ellos en suite. Una gran terraza con parte cubierta y otra abierta, una cocina, un salón comedor y un...

Ostalo
Starost oglasa: 488 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

Calle Eugenio Gross, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

STRAND PROPERTIES

Podobni oglasi