SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 190 000 €
(6 879 € / m²)
Prodaja
3
2+
173 m²
Málaga

spalnica3
površina173 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Tucked away in the tranquil eastern district of Málaga, this refined apartment offers a serene residential setting just moments from the vibrant city ...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Podobni oglasi