SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
594 000 €
(5 712 € / m²)
Prodaja
4
1
104 m²
Calle Granada, Málaga

spalnica4
površina104 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Elegantní byt se nachází ve 2. patře moderního projektu Albatros XV v Marbelle (Nueva Andalucía).
Nemovitost byla dokončena ve vysokém standardu, s ve...

Neopremljen
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Calle Granada, Málaga

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi