SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
454 000 €
(3 290 € / m²)
Prodaja
4
1
138 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spalnica4
površina138 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjepo prenovi
kletNe
terasaDa

Opis

Tato nemovitost o rozloze 120 m2 vyniká komplexní rekonstrukcí, při níž byla upřednostněna funkčnost a maximální využití přirozeného světla. Ústředním...

Neopremljen
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Puente de la Esperanza, Málaga

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi