SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 050 000 €
(7 295 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
281 m²
Calle Keromnes, Málaga

spalnicaatypical
površina281 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Entre una elegant mansió del segle XX dissenyada pel conegut arquitecte Fernando Stracn, aquesta espectacular doble de luxe renovat ofereix una oportu...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Calle Keromnes, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Berkshire Hathaway HomeServices

Podobni oglasi