SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
449 000 €
(4 989 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spalnica2
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive Penthouse with Sea and Mountain Views at the Entrance of Los Flamingos. Discover the opportunity to live in a spectacular penthouse located ...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Puente de la Esperanza, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi