SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 100 000 €
(6 471 € / m²)
Prodaja
4
2+
170 m²
Calle Antonio Trueba, Málaga

spalnica4
površina170 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Property with terrace and panoramic views of the bay of Malaga in one of the most exclusive areas
Located in one of the most sought-after areas of Mal...

Ostalo
Starost oglasa: 62 dni
Posodobljeno: 54 dni

Lokacija

Calle Antonio Trueba, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pisos de Málaga Real Estate

Pisos de Málaga Real Estate

Podobni oglasi