SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 120 000 €
(6 087 € / m²)
Prodaja
4
1
184 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

spalnica4
površina184 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Prostorný apartmán ve středním patře s nádherným přímým výhledem na moře, který se nachází v jedné z nejklidnějších a nejbezpečnějších částí Zlaté míl...

Neopremljen
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Puente de la Esperanza, Málaga

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi