SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
592 000 €
(8 706 € / m²)
Prodaja
2
2+
68 m²
Málaga

spalnica2
površina68 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stunning Apartments Close to the Beach in San Pedro de Alcántara Marbella
This project is located in a spectacular setting, in a well-established area...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorNaravna svetlobaVisoki stropiPo prenoviLeseni podPloščice

Ostalo
Starost oglasa: 100 dni
Posodobljeno: 100 dni

Lokacija

Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi