SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
367 000 €
(7 196 € / m²)
Prodaja
1
1
51 m²
Málaga

spalnica1
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern Homes with Communal Pool in a Well-Connected Area in Málaga
Málaga is a vibrant city in Spain’s Costa del Sol where Mediterranean charm meets ...

Ostalo
Starost oglasa: 116 dni
Posodobljeno: 116 dni

Lokacija

Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi