SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
335 000 €
(4 527 € / m²)
Prodaja
1
1
74 m²
Calle Los Arces, Málaga

spalnica1
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment with sea views in Cerrado de Calderón

Bright apartment for sale with spectacular sea views, located in one of the most sought-after residen...

Ostalo
Starost oglasa: 113 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

Calle Los Arces, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pisos de Málaga Real Estate

Pisos de Málaga Real Estate

Podobni oglasi