SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
795 000 €
(6 163 € / m²)
Prodaja
4
2+
129 m²
Calle Hilera, Málaga

spalnica4
površina129 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lifestyle and extremely high quality of life to live in maximum luxury and comfort in one of the most sought-after areas of Malaga, where there are 30...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaLeseni podPo prenoviNaravna svetlobaVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 122 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Calle Hilera, Málaga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Victoria

Podobni oglasi