SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 095 000 €
(4 740 € / m²)
Prodaja
4
1
231 m²
Calle Santa María, Málaga

spalnica4
površina231 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Úžasný penthouse se nachází v Tee5, v prestižní urbanizaci Los Flamingos. Tento penthouse stojí na pozadí nádherného golfového hřiště v první linii a ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiLeseni tramoviNaravna svetloba

Neopremljen
Starost oglasa: 129 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Calle Santa María, Málaga

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi